Başkan Demirtaş emekçiler gününü kutladı…

1 Mayıs 2021 Cumartesi 13:05

Başkan Demirtaş emekçiler gününü kutladı…

Başkan Demirtaş emekçiler gününü kutladı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İnsan hayatında en yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum, Sadece 1 Mayıs’ta değil, her zaman işçilerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Ülkemizin kalkınmasında, daha üretken hale gelmesinde emekçilerin alın teri ve emeğinin büyük bir katkısı bulunmaktadır.

Dünyanın her geçen gün hayranlıkla takip etmeye koyulduğu, kalkınmada büyük bir ivme yakaladığı, emekle harmanlanmış bu ülke, bugünden yarınlara yine en büyük sermaye olan emekle taşınacaktır.

Bu emekle ortaya çıkan başarı ve gelişmişliğin en büyük sahibi ise yine bu ülkenin yaşayanları olacaktır.

En kutsal değer olan emeğin ve alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde, 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, başta Gülüç’ümüzün gelişimi için gayret gösterip belediyemizde emek veren işçi kardeşlerimin ve ülkemizin her bir köşesinde çalışan işçi kardeşlerimin en içten duygularımla kutlar, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim.”

Yorumlar