Basketbol ve Voleybol Spor Okulları tekrar başlıyor…

3 Kasım 2020 Salı 19:44

Basketbol ve Voleybol Spor Okulları tekrar başlıyor…

Basketbol ve Voleybol Spor Okulları tekrar başlıyor…

Karadeniz Ereğli de Kasım ayı ikinci haftasında başlayacak Basketbol ve Voleybol Spor Okulları için kayıtlar devam ediyor.

Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulübü, geçen yıl açtığı, büyük beğeni ve takdir toplayan kız – erkek olmak üzere basketbol, voleybol,branşlarında spor okullarını tekrar açıyor. Kasım ayı ikinci haftasında başlayacak spor okulları için kayıtlar devam ediyor. Pandemi nedeni ile titizlikle hazırlanan hijyen kuralları çerçevesinde sınırlı kontenjan sayısı baz alınarak yaş grupları oluşturulacak. Hafta sonları yapılacak kurslarımızda çift gün için kayıt olan kursiyerler için avantajlı fırsatlar sunuyor. Bünyesinde bir çok kız ve erkek basketbolcusu olan Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, Spor Okulları da başarılı olan sporcular, bu oyuncu kadrosuna kazandırmayı hedeflemektedir. Gelecekte yıldız olmak isteyen tüm kursiyerlerimizin, kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmalarını bekliyoruz.

BASKETBOL-VOLEYBOL

Kırmacı- Kemer Gençlik Merkezi’nde çalışmalarını sürdürecek olan spor okullarına kayıtlar devam ederken kız - erkek basketbol okuluna 2007-2014 doğumlular, kız- erkek voleybol okuluna 2007-2014 doğumlular, Voleybol ile birlikte yapılacak hareket eğitimine ise 6-9 yaş arası öğrenciler katılabilecek. Kasım ayı ikinci hafta sonu başlayacak olan spor okullarına katılmak isteyenler; Basketbol ve Voleybol için 0 536 388 67 67 – 0505 694 08 18 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

Yorumlar
  • Muhammet ulukoylu
    11 Kasım 2020 Çarşamba 16:56

    Kimse buraya gitmesin... para tuzağı önce eğitim adi altında hizmet ediyor. Sonra sexmeler var diyorlar sonra özel ders alanları alt yapiya aliyorlar. Parayla egitim alın çocuğunuz o zaman eğitim e girer