Dikkat! Elektrik kesintisi var!..

7 Ocak 2022 Cuma 07:30

Dikkat! Elektrik kesintisi var!..

Zonguldak'ın Alaplı ve Merkez ilçelerinde 07 Ocak 2021 Cuma günü planlı-plansız güncel elektrik kesintileri listelenmiştir.

ALAPLI

07/01 2022 Cuma Zonguldak Alaplı Elektrik Kesintisi Planlanmaktadır

Başkent edaş resmi sitesi üzerinden 7 Ocak 2022 gününe ait Zonguldak elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Alaplı'nın bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Alaplı Başkent edaş elektrik kesinti programı listesi!

Şehir : Zonguldak

Elektrik Kesintisinin Etkilediği Bölgeler : Çamlık(e blok), i̇nci̇vez, aydınlık, si̇te, çi̇men, aktarılan yeni̇ si̇teler

Elektrik Noksanlığı İçin Yapılan Açıklama : Şebeke i̇yi̇leşti̇rme çalışmaları

Kesinti Başlama Zamanı : 07/01 2022 Cuma Saati :09:30

Tahmini Kesinti Bitiş Zamanı : 7 Ocak - 2022 Saat :16:00

Beklenen Kesinti Süresi : 6 saat 30 dakika

İlçesi : Alaplı

07 Ocak 2022 Zonguldak Alaplı'da Elektrik Verilemeyecektir

Başkent edaş resmi sitesi üzerinden 7 Ocak 2022 Cuma gününe ait Zonguldak elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Alaplı'nın bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Alaplı Başkent edaş elektrik kesinti programı listesi! 

Tahmini Kesinti Süresi : 8 saat

Kesintiden Etkilenen Yerler : Kocaali̇, pi̇rci̇oğlu, kufallar1, yukarı deği̇rmenci̇ler, merkez deği̇rmenci̇ler, katırcıoğlu, si̇nanlı, sıhlar, doruklu, hıdırlar, aydınlı, gülyalı, tabaklar, aşıklı, merkez, kargalar, mi̇nat, karalar, okulyanı merkez, ulaşlar, kalaycılar, koyunlu, sanayi̇ kadıoğlu

İlçe : Alaplı

Kesinti Başlangıç Tarihi : 7 Ocak - 2022 Saat :09:30

Kesinti Bitiş : 7/01 2022 Cuma Saat :17:30

Arıza-kesinti Nedeni : Şebeke iyileştirme çalışmaları

Şehir : Zonguldak

07 Ocak 2022 Alaplı-Zonguldak Elektrik Kesinti Detayı (Başkent EDAŞ)

Başkent edaş resmi sitesi üzerinden 7 Ocak 2022 Cuma gününe ait Zonguldak elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Alaplı'nın bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Alaplı Başkent edaş elektrik kesinti programı listesi!

Etkilenecek Bölgeler : Çobanlar çobanlar

Beklenen Kesinti Müddeti : 8 saat

Kesinti Başlangıç Vakti : 7 Ocak Cuma 08:45 Saatinde

Belirtilen Kesinti Bitiş Tarihi : 07 Ocak - 2022 Saati :16:45

İlçe : Alaplı

İli : Zonguldak

Meydana Gelen Kesintinin Açıklaması : Şebeke iyileştirme çalışmaları

MERKEZ

7-01-2022 Zonguldak Merkez Elektrik Arızası

Merkez'de yaşanan elektrik kesintisi hayatı olumsuz etkiliyor. Zonguldak'ta belirli ilçelerde elektrik kesintileri yaşanmaya devam ediyor, bundan nasibini Merkez ilçesi de aldı. Elektriklerin kesildiği ilçede kesintinin ne kadar süreceği merak ediliyor. 7-01-2022 Zonguldak Merkez Elektrik Arızası başlıklı haberimizde elektrik kesintisinin detaylarını yazdık.

Arıza Nedeni : Şebeke i̇yi̇leşti̇rme çalışmaları

Kesintinin Başlama Zamanı : 07 Ocak-2022(Cuma) Saat :09:30

Beklenen Kesinti Bitişi : 07 Ocak Cuma Saat :17:30

Kesintinin Beklenen Süresi : 8 saat

İl : Zonguldak

Elektrik Verilemeyecek Kesimler : Ebeler, çakallar, çay, güney, sarı osmanlar, merkez, kılavlar, torlaklar, tatoğlu, i̇pçi̇ler 2, mehmet aki̇f ersoy, 705 nolu, 707 nolu, dedeoğlu, 722 nolu, tabaklı, i̇brahi̇moğlu, beki̇roğlu, ankara, oruçoğlu, türdüoğlu, konaklar, i̇nceler, haznedaroğlu, taslaklar, 713 nolu, muratlar, kocabaşoğlu, hırabaşoğlu, gürçeşme, kocaoğlu, uzunali̇oğlu, ci̇ci̇başoğlu, yaprakoğlu, i̇nci̇rci̇oğlu, çavuşoğlu, topal ahmetoğlu, hacı hali̇loğlu, kanlıkaya, kadımehmetoğlu, yayalar, ci̇ni̇brahi̇mler, seyrekbasanoğlu, boduroğlu, kargalar, mustafa başoğlu, si̇rkeci̇oğlu, kurdoğlu, kadıköyü, tığlar, çantıoğlu, çi̇lleroğlu, gemeoğlu, kabasakallar, gedi̇koğlu, sayılıoğlu, ömerçavuşlar, salbaşlar, çubukçuoğlu, kurnalı, bekçi̇oğlu, taşçılar, çakaloğlu, yaplar, rahmanoğlu ebeler

İlçe : Merkez

Yorumlar