Dikkat! Elektrik kesintisi var…

4 Haziran 2021 Cuma 10:10

Dikkat! Elektrik kesintisi var…

Dikkat! Elektrik kesintisi var…

Zonguldak Ereğli ve Alaplı'da 04 Haziran 2021 Cuma günü planlı-plansız elektrik kesintileri listelenmiştir. Merkez’de ise planlı bir kesinti bulunmamaktadır.

04/Haziran 2021 Ereğli Zonguldak Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır

Salgın hastalık olan corona virüs nedeniyle planlı elektrik kesintisi yaşanmayacağı kurumlar tarafından bildilirmişti ama planda olmayan elektrik arızaları ve arıza ihtimaline karşı onarım nedeni ile Ereğli için bir elektrik kesintisi haberimiz var. Elektrik arızası Ereğli'de 7 mahalleyi etkiliyor. Başkent edaş tarafından açıklanan bilgilere göre elektrik arızasının 6 saat sürmesi bekleniyor. Kesintinin diğer bilgileri ve elektrik kesintisi programı haberimizde.

Kesinti Yaşanacak Bölgeler : ORHANLAR, BOZHANE ÇARŞISI KANDİLLİ, GEYİKBELİ KANDİLLİ, BEHSAT ATALAR KANDİLLİ, KARAMAN KANDİLLİ, OSMAN İPEKÇİ KANDİLLİ, AKAY KANDİLLİ, BOZLAR KANDİLLİ, EREĞLİ KANDİLLİ, VEYSEL HAMSİ KANDİLLİ, İPŞİROĞLU KANDİLLİ, BAŞARAN KANDİLLİ, KİRAZ KANDİLLİ, HASTANE KANDİLLİ, ŞEHİTLİK KANDİLLİ, YILMAZLAR KANDİLLİ, SUBAY TEPE KANDİLLİ, ATATÜRK1 KANDİLLİ, MADENCİ KANDİLLİ, SUBAY TEPE UZUNMEHMETYAYLA KANDİLLİ, ŞHT.ÖMER İNCE KANDİLLİ, KALYONCU KANDİLLİ, ÇAMLI KANDİLLİ, ŞEHİT ASTEĞMEN METİN KÖKSAL KANDİLLİ, GÜRCAN KANDİLLİ, HAMİ BORAN KANDİLLİ, YENİ KANDİLLİ, FUAT ÜÇÜNCÜ KANDİLLİ, KORKMAZLAR KANDİLLİ, KARA ELMAS KANDİLLİ, GÖKÇELER, ATATÜRK KANDİLLİ, ARMUTÇUK, KANDİLLİ ÇAYIRLI, YENİ GÖKÇELER, YENİ KEŞKEK, BURUNCUK KEŞKEK, KEŞKEK, TOPYERİ KEŞKEK, TOPYERİ TERZİ Sokağı

Kurum Açıklaması : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tadilat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

İlçe Belediyesi : Ereğli

Kesinti Başlangıç Vakti : 04-06-2021 Saat :09:00

Kesinti Bitiş Zamanı : 4-06-2021 15:00 Saatinde

Elektrik Kesintisinin Süresi : 6 saat İl : Zonguldak

Ereğli'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 4 Haziran 2021 Cuma günü yaşanan elektrik kesintisine dair Başkent edaş açıklaması. Zonguldağın Ereğli ilçesindeki elektrik kesintisi programına dair detaylar haberimizde.

Yaklaşık Kesinti Müddeti : 7 saat 30 dakika Elektrik Kesintisi Neden Oldu : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı onarım-tamirat-bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Kesinti Başlangıç Tarihi : 04 Haziran 2021 Saati :10:00

Elektrik Ne Zaman Gelecek? : 4-06-2021 Cuma Saat :17:30

İlçe : Ereğli

İl : Zonguldak

Elektrik Kesintisinden Etkilenen Yerler : HACIUSLU HACIUSLU Sokağı

Alaplı Zonguldak 04 Haziran 2021 Elektrik Arıza Bilgisi

Zonguldak Alaplı elektrik dağıtımı ve faturalandırılması görevini üstlenen Başkent edaş tarafından yapılan açıklamaya göre Alaplı'de 04 Haziran 2021 günü elektrik kesintisi var. Elektrik kesintisi için son dakika gelişmelerini "Alaplı Zonguldak 04 Haziran 2021 Elektrik Arıza Bilgisi" başlıklı haberimizde paylaşıyoruz. İşte 04 Haziran 2021 Alaplı Başkent edaş elektrik kesintisi programı.

İli : Zonguldak

Kesinti İçin Gösterilen Neden : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tadilat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Tahmini Kesinti Süresi : 8 saat

Kesinti Başlangıç Tarihi : 4-06-2021 Cuma Saat :09:30

Tahmini Kesinti Bitiş Zamanı : 04 Haziran - 2021 Saati :17:30

İlçe Belediyesi : Alaplı

Elektrik Verilemeyecek Kesimler : DOĞANCILAR DOĞANCILAR Sokağı

Yorumlar