Dikkat! Elektrik kesintisi var…

8 Haziran 2021 Salı 08:55

Dikkat! Elektrik kesintisi var…

Dikkat! Elektrik kesintisi var…

Zonguldak’ın Merkez, Ereğli ve Alaplı ilçelerinde 8 Haziran 2021 Salı günü yaşanacak planlı-plansız elektrik kesintileri listelenmiştir.  

Zonguldak-Merkez 8 Saat Elektrik Kesintisi (08-06-2021 Salı)

Merkez'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 08 Haziran 2021 günü yaşanan elektrik kesintisine dair Başkent Edaş açıklaması. Zonguldak’ın Merkez ilçesindeki elektrik kesintisi programına dair detaylar haberimizde.

Kesintinin Beklenen Süresi : 8 saat

Kesinti Başlangıç Tarihi : 8-06-2021 Salı Saat :09:00

Kesintinin Bitiş Zamanı : 8.06.2021 17:00 Saatinde

Kesinti Nedeni : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı onarım-tamirat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Etkilenecek Yerler : TERAKKİ , MİMAR YILMAZ YAŞKAN , PARK , ÇELİKEL , CUMHURİYET , GAZİ Sokağı

İlçe : Merkez

Şehir : Zonguldak

Merkez 8-06-2021 Salı Tarihinde 8 Saat Elektrik Kesintisi

Zonguldak Merkez elektrik dağıtımı ve faturalandırılması görevini üstlenen Başkent edaş tarafından yapılan açıklamaya göre Merkez'de 8 Haziran 2021 günü elektrik kesintisi var. Elektrik kesintisi için son dakika gelişmelerini "Merkez 8-06-2021 Salı Tarihinde 8 Saat Elektrik Kesintisi" başlıklı haberimizde paylaşıyoruz. İşte 8 Haziran 2021 Merkez Başkent edaş elektrik kesintisi programı.

Kesintinin Beklenen Süresi : 8 saat 15 dakika

Açıklama : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tadilat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

İl : Zonguldak

Kesinti Başlangıç Vakti : 08 Haziran 2021 Saati :09:15

Elektrik Ne Zaman Gelecek? : 8 Haziran Salı 2021 Saat :17:30

İlçesi : Merkez

Kesinti Yaşanacak Yerler : ÇAY KALEOĞLU, SAYILILAR KALEOĞLU Mah

08-06-2021 Zonguldak-Merkez Elektrik Kesintisi Yapılacaktır

Salgın hastalık olan corona virüs nedeniyle planlı elektrik kesintisi yaşanmayacağı kurumlar tarafından bildilirmişti ama planda olmayan elektrik arızaları ve arıza ihtimaline karşı onarım nedeni ile Merkez için bir elektrik kesintisi haberimiz var. Etler mah, Hacılar mah ve 4 mahalleyi etkisi altına alan elektrik arızası var. Başkent edaş tarafından açıklanan bilgilere göre elektrik arızasının 8 saat sürmesi bekleniyor. Kesintinin diğer bilgileri ve elektrik kesintisi programı haberimizde.

Kesinti Başlangıç Zamanı : 08 Haziran Salı 2021 Saat :09:30

Elektrik Ne Zaman Gelir? : 8/06 2021 Salı 17:30 Saatinde

Arıza Nedeni : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tamirat ve bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Etkilenen Bölgeler : TERAKKİ, MİMAR YILMAZ YAŞKAN , ERYİĞİT , HÜR , KİRAZ , HACI BABA , AHUDUDU Sokağı

İlçe : Merkez

İl : Zonguldak

Kesintinin Tahmini Süresi : 8 saat

08 Haziran 2021 Merkez/Zonguldak Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır - Başkent EDAŞ

Merkezlilerin elektrikleri ne zaman gelecek? Başkent edaş Zonguldak Merkez'de 8 Haziran 2021 Salı gününde yaşanan elektrik kesintisi detaylarını içermektedir. Herkesin evde kalmaya teşvik edildiği ve evde kal kampanyalarının yapıldığı korona virüs salgını günlerinde elektriklerin kesilmesi hayatı önemli ölçüde etkiliyor. 08 Haziran 2021 tarihli elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Merkez'de elektrik ne zaman gelecek? Başkent edaş tarafından açıklanan bilgiler haberimizde. Arıza ne kadar sürer? Neden olmuştur? Merkez'e ait kesintilere de ulaşılabilir.

Elektrik Noksanlığı İçin Yapılan Açıklama : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı tamir bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Elektrik Kesintisinin Süresi : 5 saat

Kesinti Yaşanacak Yerler : TERAKKİ , MEHMET AKİF ERSOY , MİLLİ EGEMENLİK , MİMAR YILMAZ YAŞKAN , PARK , PAZAR , ÇELİKEL , 60 EVLER , CUMHURİYET , ENVER KEMİK , GAZİ , GÜNGÖR İZMİRLİOĞLU , HALİL EKŞİOĞLU , HASTANE , KADER , KARADENİZ , LİSE , HACI BABA , KARTOPU , KÜÇÜK , RASAT , VATAN , ATİLLA , GÜNDOĞDU , OSMAN ÇAYIRI Sokağı

Kesinti Başlangıç : 08-06-2021 10:00 Saatinde

Kesinti Bitiş Vakti : 08/06 2021 Salı Saat :15:00

İlçesi : Merkez

İli : Zonguldak

8-06-2021 Zonguldak/Merkez Elektrik Kesintisi Planlanmaktadır

Merkezlilerin elektrikleri ne zaman gelecek? Başkent edaş Zonguldak Merkez'de 8 Haziran 2021 gününde yaşanan elektrik kesintisi detaylarını içermektedir. Herkesin evde kalmaya teşvik edildiği ve evde kal kampanyalarının yapıldığı korona virüs salgını günlerinde elektriklerin kesilmesi hayatı önemli ölçüde etkiliyor. 08 Haziran 2021 tarihli elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Merkez'de elektrik ne zaman gelecek? Başkent edaş tarafından açıklanan bilgiler haberimizde. Arıza ne kadar sürer? Neden olmuştur? Merkez'e ait kesintilere de ulaşılabilir.

Kesinti Açıklaması : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı onarım-tamirat/bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Şehir : Zonguldak

Beklenen Elektrik Kesintisi Süresi : 1 saat

İlçe Belediyesi : Merkez

Kesinti Başlangıç Tarihi : 08.06.2021 Salı Saati :14:00

Kesinti Ne Zaman Sonlanır? : 08/Haziran 2021 15:00 saatlerinde

Elektrik Kesintisinden Etkilenen Alanlar : BAHÇELİEVLER, SÜMBÜL Sokağı

Ereğli 8-06-2021 Salı Tarihinde Altı Saat Sürecek Elektrik Kesintisi

Zonguldak Ereğli elektrik dağıtımı ve faturalandırılması görevini üstlenen Başkent edaş tarafından yapılan açıklamaya göre Ereğli'de 8 Haziran 2021 Salı günü elektrik kesintisi var. Elektrik kesintisi için son dakika gelişmelerini "Ereğli 8-06-2021 Salı Tarihinde Altı Saat Sürecek Elektrik Kesintisi" başlıklı haberimizde paylaşıyoruz. İşte 8 Haziran 2021 Salı Ereğli Başkent edaş elektrik kesintisi programı.

Hesaplanan Elektrik Kesintisi Süresi : 6 saat

Şehir : Zonguldak

Kesinti Başlangıç : 8 Haziran - Salı 09:30 saatinde

Elektrik Ne Zaman Gelecek? : 08/Haziran 2021 15:30 saatinde

Açıklanan Gerekçe : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tamirat ve bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

İlçesi : Ereğli

Elektrik Kesintisinin Etkilediği Kesimler : KIYICAK, KAVAK DERESİ , IHLAMURLUK , PLAJLAR Sokağı

Ereğli Zonguldak 08 Haziran - Salı Elektrik Arıza Detayı

Ereğli'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 8 Haziran 2021 Salı günü yaşanan elektrik kesintisine dair Başkent edaş açıklaması. Zonguldağın Ereğli ilçesindeki elektrik kesintisi programına dair detaylar haberimizde.

Kesintinin Nedeni : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım tadilat ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Etkilenen Bölgeler : HAMZAFAKILI , EBETAŞI , YOKUŞ , BAHÇE , ÇAY , HARMANYANI , TOPÇALI Mh Beklenen Elektrik Kesintisi Süresi : 8 saat

İl : Zonguldak

Elektrik kesintisi Başlangıç Zamanı : 08-06-2021 Salı 10:00 Saatinde

Elektrik Kesintisi Ne Zaman Biter? : 8-06-2021 Salı Saat :18:00

İlçe : Ereğli

Başkent EDAŞ Bilgi Notu : Zonguldak elektrik arıza telefonu 186'dan daha daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, şikayetlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

8/06 2021 Salı Zonguldak/Alaplı'da Elektrik Arıza Bilgisi

Zonguldak Alaplı elektrik dağıtımı ve faturalandırılması görevini üstlenen Başkent edaş tarafından yapılan açıklamaya göre Alaplı'de 8 Haziran 2021 günü elektrik kesintisi var. Elektrik kesintisi için son dakika gelişmelerini "8/06 2021 Salı Zonguldak/Alaplı'da Elektrik Arıza Bilgisi" başlıklı haberimizde paylaşıyoruz. İşte 8 Haziran 2021 Alaplı Başkent edaş elektrik kesintisi programı.

İlçesi : Alaplı

Kesintinin Beklenen Süresi : 6 saat

Elektrik Arıza Nedeni : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı tamir bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Etkilenen Bölgeler : KARŞIYAKA, KISIKTAŞ , , ÖMER MUHTAR , TAŞBAŞI , YALI , YENİ P.T.T , MEHMET AKİF ERSOY , AÇIK PAZAR YERİ , CAMİ , CUMHURİYET , DERE , GÜMRÜK , HÜKÜMET , OKULLAR , IHLAMUR , ALİ ALP , İSKELE , DEMİRCİLER , ERDEMYUVA , SİTE YOLU , AKASYA , KARAAĞAÇ BAYIRI , TELGRAFLAR , TOPRAKTARLA , KONAK , TEPEKÖY, MİMAR SİNAN , GENÇ OSMAN , EDABALİ , YENİ SİTELER , YILDIZTEPE , ÇAMLIK(E BLOK) , İNCİVEZ , İSTİKLAL , AYDINLIK , DİSPANSER , GENÇLİK , HASAN TAHSİN , FARABİ , ZAMBAK , KARAÇAM , ZEYTİNLİK , FATİH YAZICI , HASTANE , AHMET ZEKİ ATALAY , SİTE , KARANFİL , PRF.MUAMMER AKSOY , BAYIR , ÇİMEN , FEVZİ ÇAKMAK , KAZIM KARABEKİR , EYÜP YAMAN , FAHRETTİN YAZGAN , İSMET İNÖNÜ , ATATÜRK , SAĞLIK AHATLI, BELEN, DEĞİRMENDERE ÇAMLIBEL, FINDIKLI, GÜMELİ, ERENKÖY, AKÇAKOYUN KÜÇÜKTEKKE, İNCİVEZALTI KÜÇÜKTEKKE, KÜÇÜKTEKKE, ÇAMLIK, AKTARILAN OKÇULAR, OSMANLI, ULAŞLI, ULAŞLI SABIRLI, MOLLABEY Mah

Kesinti Başlangıç Zamanı : 08 Haziran-2021(Salı) 09:30 Saatinde

Elektrik Ne Zaman Gelir? : 8-06-2021 15:30 Saatinde

İl : Zonguldak

Yorumlar