Emniyetten uyuşturucuya geçit yok! 6 gözaltı...

7 Ocak 2022 Cuma 16:57

Emniyetten uyuşturucuya geçit yok! 6 gözaltı...

Zonguldak'ın Ereğli ve Merkez ilçelerinde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operadyonun 6 kişi gözaltına alındı. 

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, Ereğli ve Merkez ilçesi olmak üzere 'Uyuşturucu Madde Kullanan, Ticaretini Yapan ve Sevk Eden Şahıslara Yönelik' 06 Ocak 2022 (dün) Perşembe günü  operasyon düzenlendi. 

Ereğli ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Y.K., F.F.K. ve D.B. isimli şüpheli şahıslardan yaklaşık 25 gram 'Uyuşturucu Madde ile birlikte 2 adet Hassas Terazi ve suçtan elde edilen para' ele geçirildi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan Y.K, F.F.K. ve D.B. isimli şahıslara 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak' suçundan işlemlere başlanıldığı öğrenildi. 

Merkez ilçesinde düzenlenen operasyonda ise O.A, M.C.T. ve H.A. isimli şüpheli şahıslardan 15 gram 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde' ele geçirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalananarak gözaltına alınan O.A. ve M.C.T. isimli şahıslara 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak' suçundan, H.A. isimli şahısa ise 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak' suçundan işlemlere başlanıldığı öğrenildi. 

Y.K, F.F.K., D.B.,O.A, M.C.T. ve H.A. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar