Ereğli TSO’dan kurumsallaşma adına iki önemli adım…

7 Haziran 2021 Pazartesi 13:15

Ereğli TSO’dan kurumsallaşma adına iki önemli adım…

Ereğli TSO’dan kurumsallaşma adına iki önemli adım…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi belgelerini teslim aldı.

Ereğli TSO, 2021 yılı Şubat ayında TÜRKLOYDU Firması tarafından girmiş olduğu denetimler neticesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Şikayet Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştı.

Belgelerini teslim alan Kdz.Ereğli TSO, kurumsallaşma yönünden son derece önemli iki adımı atmış oldu.

Artık ISO 9001 ve ISO 10002 Standartları çerçevesinde üyelerine hizmet verecek olan Kdz.Ereğli TSO, aynı zamanda Uluslararası Akreditasyon Sistemine sahip Oda ve Borsalar arasında olup, kaliteli ve üye odaklı hizmet anlayışını almış olduğu belgelerle de pekiştirmiş oldu.

KELEŞ, “KALİTEMİZİ TESCİL ETMİŞ OLDUK”

Konuya ilişikin değerlendirmede bulunan Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, “Yönetimimiz döneminde en önem verdiğimiz konu olan üyeye hizmet noktasında gerekli olan tüm adımları atıyoruz ve belgelendirmelerimizle de kalitemizi tescil etmiş olduk. Odamıza bu belgelerin kazandırılması bizim dönemimizde olması da ayrı bir sevinç ve gurur kaynağı olmuştur. Bu konu da emeği geçen tüm meclis, yönetim ve personelimizi kutluyorum. Odamız her geçen gün bu kalitesini arttırmaya devam edecektir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum”görüşlerine yer verdi.

Yorumlar