Ereğli’de bugün kaybettiklerimiz…

7 Haziran 2021 Pazartesi 14:28

Ereğli’de bugün kaybettiklerimiz…

Ereğli’de bugün kaybettiklerimiz…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 07 Haziran 2021 Pazartesi (bugün) hayatını kaybedenler;

“-Murtaza Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Zeynep Toplu  Ve Merhum Hakkı  Toplu’nun Oğulları; Güler Toplu’nun Eşi; Hakkı, Zeynep Ve Merhum Hakan Toplu’nun Babaları; Hilal, Şevval, Berra Ve Ahmet Hakan’ın Dedeleri; Erdemir Çelik Haneden Emekli Abdullah TOPLU Vefat Etmiştir.

-Kozlu Çamköy Sakinlerinden; Hayrettin Top’un Eşi; Zekiye, Dursun Ve Hüseyin Top İle Devlet Hastanesi Personellerinden Yücel Topcuoğlu’nun Anneleri; Gökhan, Fatma, Gülten, Şükran, Kader Ve Gamze’nin Babaanneleri; Serkan, Nazmiye Ve Semra’nın Anneanneleri  Hatice TOP Vefat Etmiştir.

-Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Salim Şaban Karataş Ve Merhume Hava Karataş’ın Oğulları; Merhum Engin, İlyas, Ali Ve İbrahim Karataş İle Meryem Tükenmez’in Kardeşleri; Erken Ve Erhan Karataş İle Seyhan Ölmez’in Babaları; Emine Karataş’ın Eşi; Şöför Esnaflarından Şaban KARATAŞ Vefat Etmiştir.

-Kavaklık Mahallesi Halkapınar Sokak Sakinlerinden; Fatma, Emine, Kezban, Gülsüm, Hüseyin Ve Adem Karakaş’ın Babaları; Recep, Karaman, Erhan Çakır, Ve Ziya Karakaş’ın Kayınpederleri; Erdemirden Emekli Ahmet Karagöz’ün Eniştesi; Fatma Karakaş’ın Eşi; Erdemirden Emekli Hasan KARAKAŞ Vefat Etmiştir.

-Devrek Bılık Köyü Eşrafından; Mehmet Yumurtacı’nın Eşi; Metin Yumurtacı Ve Zeynep Akdoğan’ın Anneleri; Bayram Akdoğan Ve Nazife Yumurtacı’nın Kayınvalideleri; Enes Akdoğan Ve Salih Akdoğan’ın Anneanneleri; Şevval Yumurtacı Ve Nisa Yumurtacı’nın Babaanneleri Hafize YUMURTACI Vefat Etmiştir.

-Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ali Aki Ve  Merhume Nurhandan Aki’nin Oğulları; Gizem Açıkgöz Ve Tayhan Aki’nin Babaları; Cemil Açıkgöz’ün Kayınpederi; Mina  Ve Alikayra ‘Nın Dedeleri; Gülşah Ve Gülcan’ın Dayıları Ayhan AKİ Vefat Etmiştir.”

Yorumlar