ZES yönetimi toplandı…

31 Ağustos 2020 Pazartesi 13:44

ZES yönetimi toplandı…

ZES yönetimi toplandı…

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü sezon öncesi yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirerek sezon planlamasını yaptı.

Zonguldak Ereğli Spor Başkan Vekili Kaan Kocaman, Genel Kaptan Tevfik Cengiz Demirci, Kurucu Antrenör Murat Korkmaz, Alt Yapı Koordinatörü Songül Kertlez, Kulüp Müdürü Gülay Kertlez ve Alt Yapı Sorumlusu Antrenör Gürhan Kayar ile Alt Yapı Koordinatörü Songül Kertlez’e ait olan Çorbacı Fako’da bir araya gelen Zonguldak Ereğli Spor Yönetimi çeşitli kararlar aldı.

Gerçekleşen toplantı sonrası açıklama yapan Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Genel Kaptanı Tevfik Cengiz Demirci şunları söyledi.

‘Öncelikle 2020-2021 futbol sezonu her ne kadar start almamış olsa da şimdiden tüm takımlara başarılar dileriz. Liglerin başlaması ile ilgili henüz resmi bir açıklama olmaması atacağımız adımlarda temkinli yürümemize sebep oluyor. Düşüncelerimizi ve transferlerimizi tam anlamı ile gerçekleştiremiyoruz. Ancak kulüp olarak sanki ligler başlayacakmış gibi hazırlıklarımızı yaparak TFF’nin vereceği kararı bekleyeceğiz. Alt Yapı Sorumlumuza ait olan Çorbacı Fako’da bir araya gelmek istedik. Kararlarımızı aldık. Yaz – kış spor okulu başlatıyoruz. Yeni sezon çalışmalarımıza start verdik. Herkes için hayırlısı olsun. ZES ailesi olarak tüm spor camiasına sağlıklı günler dileriz.’

Yorumlar